Voor CSG de lage waarde - CSG de lage waarde (2023)

 • opleidingen
  • TALENT XL VMBO
  • MAVO HAVO
  • HAVO VWO
  • griffier
  • Ik heb een zij-ingang
  • mbo
 • Groep 7/8
  • DLW-ervaring
  • open dagen
  • Informatieavond voor ouders
  • DLW-ervaring
  • open dagen
 • Voor CSG de lage waarde
 • Werk in
 • Contact
Naar schoolwiki

Voor CSG de lage waarde

succesvolle groei

Waar staat onze school voor?

CSG De Lage Waard is een christelijke scholengemeenschap voor vmbo, mavo, havo en vwo waar iedereen welkom is. Vanuit twee locaties in Papendrecht helpen wij jou het beste uit jezelf te halen. Kwaliteit staat voorop: wat we doen, doen we goed! Met een team van betrokken docenten en een breed aanbod aan opleidingen zorgen wij ervoor dat jij jouw talent kunt ontdekken en ontwikkelen.

Van de praktijkschool Talent XL vmbo tot onze Globe Science school: bij CSG De Lage Waard krijg je alle ruimte om op je eigen manier te groeien. Kun je wel een extra uitdaging gebruiken? Dan zijn er nog allerlei extra projecten op het gebied van kunst, ICT en techniek. Je kunt ook je DELF-diploma (Frans) behalen, het Cambridge Advanced Exam (Engels) afleggen of kiezen uit onze Sports Talent Line. Waar je talent ook ligt: ​​je kunt het gebruiken in CSG De Lage Waard!

Heb je wat extra ondersteuning nodig? Je kunt dus rekenen op goede begeleiding. Bijvoorbeeld bij dyslexie. Voor het onderwijs aan jongeren is er een assistentenklas waar leerlingen in kleine groepjes worden voorbereid op de bovenbouw. Zodat jij kunt groeien, zoals het jou uitkomt. Maar het gaat natuurlijk niet alleen om leren. Ook vinden we het belangrijk dat je terugkijkt op je middelbare schooltijd. Daarom zetten we ons sterk in om pesten te voorkomen en samen veel leuke en leerzame dingen te doen; zoals leuke leerzame excursies, buitenlandse reizen en werkweken.

CSG De Lage Waard geeft je een stevige basis en volop kansen om je talent te gaan benutten. Bij CSG De Lage Waard ontdek je wat je kunt. En dat is vaak meer dan je denkt. Hierdoor behaal je niet alleen een goed diploma, maar groei je ook als student en als persoon. Wij noemen het: succesvolle groei!

100%

base vmbo

100%

RAM VMBO

100%

vmbo lwt

95 %

Gul

88 %

havo

93%

Vwo

opvolger2021-2022

Bekijk onze resultatenScholenopdekaart.nl

(Video) DodgeBall CSG De Goudse Waarden, Gouda V1

Missie

We willen dat studenten zich succesvol ontwikkelen als student en als individu in een kansrijke en stimulerende leeromgeving. Onze belofte is: Groei boven jezelf uit.

Visie

Vanuit ons christelijk geloof bieden wij hoopvol, open en kansrijk onderwijs. We richten ons op samen leren, knutselen en persoonlijke groei.

Onze 5 kernwaarden

Ontwikkelen

Je kunt meer dan je denkt. Of je nu een denker of een doener bent, uitblinkt in sportiviteit of creativiteit: je krijgt de kans om je te ontwikkelen op een manier die bij je past. Zo behaal je bij ons niet alleen je diploma, maar ontwikkel je je ook als student en als mens.

Kwaliteit

CSG De Lage Waard biedt een solide basis. Kwaliteit heeft bij ons altijd de hoogste prioriteit. Wat we doen, doen we goed. Natuurlijk is het ook belangrijk dat je je elke dag goed voelt en je prettig voelt op school. Daarom hechten wij veel belang aan een goede en veilige omgeving

wind me op

Vanuit ons enthousiasme willen we altijd verder gaan. We zijn continu bezig met nieuwe ontwikkelingen. Onze betrokken docenten vinden het belangrijk om jou te helpen. Op de manier die bij jou past. Van MBO tot VMBO, van extra begeleiding tot een extra uitdaging: samen streven we naar jouw groei!

Koppeling

Wij vinden het belangrijk dat je zo goed mogelijk wordt toegerust voor een vervolgopleiding of studie. Daarom gaan we regelmatig op excursies en excursies, reizen naar het buitenland en werkweken. Onze instructeurs verzorgen allerlei bijzondere projecten bij bedrijven in de regio.

Duidelijk

Wij zijn een christelijke scholengemeenschap. Geloof geeft ons een stabiele basis en helpt ons om u nog beter te helpen. Wij zijn er vast van overtuigd dat iedereen uniek en mooi is en dat je elke dag opnieuw kunt beginnen. Wij vinden het belangrijk dat u weet wat u van ons kunt verwachten en dat u weet wat wij van u verwachten. Daarom maken we duidelijke afspraken met elkaar.

Wat geloven we?

Christelijke identiteit

Wij zijn een christelijke school in denken en doen. Onze leerlingen volgen godsdienstonderwijs in alle klassen. We voeren dagelijkse, wekelijkse en maandelijkse openingen uit en organiseren feesten met Kerstmis en Pasen. In de openingen en vieringen van de week komen maatschappelijke thema's aan bod, maar uiteindelijk is de manier waarop we met elkaar omgaan het allerbelangrijkste: onze motivatie, van waaruit we ons werk doen. Deze gemeenschap is geïnspireerd door Gods liefde voor ons. We willen dat onze studenten zich in een omgeving bevinden die wordt gekenmerkt door respect en vertrouwen. We willen hen stimuleren om positief in de samenleving te staan ​​en hen inspireren om bij te dragen aan een betere wereld.

Niet iedereen leeft en belijdt het christelijk geloof op dezelfde manier. We zijn ons hiervan bewust en daarom is er ruimte en respect voor ieders houding en overtuiging.

Voor CSG de lage waarde - CSG de lage waarde (8)Voor CSG de lage waarde - CSG de lage waarde (9)

(Video) Scheikunde H3/A3: Samenvatting H3 en H4

De organisatie

In goede handen

Fiscale Raad

CSG De Lage Waard is gevestigd bij de Stichting Christelijk Voortgezet Onderwijs Alblasserwaard-West. Het bestuur is de interne toezichthouder. De voorzitter is dhr. E. van den Heuvel. De directeur is de decaan-directeur: dhr. CH. ontnuchteren

Voor CSG de lage waarde - CSG de lage waarde (18)

Senhor. E. van den Heuvel

mesa

Raad van bestuur

De directie wordt gevormd door de decaan-directeur en de twee sectordirecteuren. De afdelingen personeelszaken Communicatie, Financiën, Gebouwbeheer, Personeel en Organisatie en Systembjørn vallen onder de verantwoordelijkheid van de rector-directeur. Sectordirecteuren zijn eindverantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken, de personeelsbezetting en het opleidingsbeleid op locatie.

Voor CSG de lage waarde - CSG de lage waarde (19)

Dhr. PA Hoogendoorn

locatie sectordirecteur vmbo/mavo

Voor CSG de lage waarde - CSG de lage waarde (20)

Meneer. CH. ontnuchteren

belangrijkste bestuurder

Voor CSG de lage waarde - CSG de lage waarde (21)

Dhr. H Hofman

locatie sectordirecteur havo/vwo

afdelingshoofden

De afdelingshoofden hebben de dagelijkse verantwoordelijkheid voor een deel van de studenten en docenten en vallen onder de directe verantwoordelijkheid van de sectordirecteur.

Voor CSG de lage waarde - CSG de lage waarde (22)

Mw. M. Kroos

afdelingshoofd Talent XL jeugdopleiding

Voor CSG de lage waarde - CSG de lage waarde (23)

Hora R. van Gorsel

afdelingsmanager Talent XL bovenbouw

Voor CSG de lage waarde - CSG de lage waarde (24)

Meneer. JL de Beuzekom

hoofd jeugdopleiding

Voor CSG de lage waarde - CSG de lage waarde (25)

Fru L. Spijker

hoofd jeugdopleiding

Voor CSG de lage waarde - CSG de lage waarde (26)

dr P Kleinjan

sectieleider mavo

(Video) Datamigratie onderwijsinstelling naar de Azure cloud

Voor CSG de lage waarde - CSG de lage waarde (27)

Senhor. A. Verbeek

afdelingshoofd heeft bovenbouw

Voor CSG de lage waarde - CSG de lage waarde (28)

uur R. Paauwe

hoofd jeugdopleiding

coördinatoren

Coördinatoren werken onder leiding van afdelingshoofden. Het zijn de docenten die een paar uur per week bezig zijn met veel praktische zaken, zoals ongeoorloofd verzuim.

Voor CSG de lage waarde - CSG de lage waarde (29)

uur B. Iron Man

Talent XL coördinator bovenbouw

Voor CSG de lage waarde - CSG de lage waarde (30)

Meneer. IN. door keizer

coördinator mavo klas 1 en 3

Voor CSG de lage waarde - CSG de lage waarde (31)

Dhr. V Rutte

coördinator mavo klas 2 en 4

Voor CSG de lage waarde - CSG de lage waarde (32)

hora T. Rietveld

Coördinator jeugdopleiding Talent XL

Voor CSG de lage waarde - CSG de lage waarde (33)

EM. E. Witvliet-Broekhuizen

coördinator vwo-infrastructuur

Voor CSG de lage waarde - CSG de lage waarde (34)

Pe. Sr Dankers

coördinator havo infrastructuur

Voor CSG de lage waarde - CSG de lage waarde (35)

Fru M. van Rijn

coördinator havo infrastructuur

Voor CSG de lage waarde - CSG de lage waarde (36)

Dhr. R. van Haren

coördinator middelbare school

Voor CSG de lage waarde - CSG de lage waarde (37)

uur A.W. Baardwijk

coördinator bovenbouw vwo

Meer weten over de organisatie?

Op de wiki van onze school (het is onze digitale schoolgids) met praktische zoekfunctie vind je alle praktische informatie over onze school, zoals contactgegevens van onze directie, afdelingshoofden, coördinatoren en bestuur en bestuursleden. , maar ook onze governancedocumenten, zoals de Itjaarverslag,klokkloidersregeling,integriteitscode,Reglement van de Begrotingsraad,statuten van het bestuuren diverse protocollen.

(Video) Uitleg Nationaal Product

Voor CSG de lage waarde - CSG de lage waarde (38)

sinds 1968

Geschiedenis

Voor CSG de lage waarde - CSG de lage waarde (39) Voor CSG de lage waarde - CSG de lage waarde (40)

1950'erne

Oorsprong

De wortels van onze scholengemeenschap liggen grotendeels in Dordrecht.Door de enorme groei van het Christelijk Lyceum in Dordrecht eind jaren vijftig werd een bijgebouw gesticht in Zwijndrecht (1962) en Papendrecht (1968). Beide afhankelijkheden werden later zelfstandige scholen: Develstein College in Zwijndrecht (1965) en CSG De Lage Waard in Papendrecht (1972). De scholen kwamen onder beheer van de Vereniging voor Christelijk Voortgezet en Voorbereidend Wetenschappelijk Onderwijs te Dordrecht. De jaarverslagen van de drie scholen verschenen in één boekje en er was onderling overleg op alle mogelijke gebieden.

Voor CSG de lage waarde - CSG de lage waarde (41) Voor CSG de lage waarde - CSG de lage waarde (42)

1975

sterke groei

De 'Gemeentelijke Christelijke School voor Verwoesting en Atheneum De Lage Waard' groeide sterk en het noodgebouw werd vervangen door een stenen gebouw.Het nieuwe schoolgebouw was ontworpen voor 1000 leerlingen en ging in 1975 open. Het hoogste aantal leerlingen werd in 1985 bereikt, namelijk 1314. Er kwamen 9 tijdelijke klaslokalen bij. Ook het personeels- en schoolbestuur groeide in aantal. Na te zijn begonnen met één directeur en één adjunct-directeur, waren er in de jaren tachtig naast de directeur vijf adjunct-directeuren.

Voor CSG de lage waarde - CSG de lage waarde (43) Voor CSG de lage waarde - CSG de lage waarde (44)

1989

Fusie

In en rond Papendrecht werd in 1988 de Vereniging voor Christelijk Voortgezet Onderwijs opgericht.Em 1989 fulgte en administrativ fusion mellem tre Papendrecht-skoler: De Lage Waard, Christian School Community for HAVO/VWO, De Keijzerweerd, Christian School Community for VBO og Prince Bernhard School for Christian MAVO.

Voor CSG de lage waarde - CSG de lage waarde (45) Voor CSG de lage waarde - CSG de lage waarde (46)

1993

nieuw lidmaatschap

In 1993 was er weer een fusie, waarbij ook De Molenwaard, Christelijke Scholengemeenschap in Alblasserdam betrokken was. De statuten werden gewijzigd en zo ontstond de huidige vereniging: Vereniging voor Christelijk Voortgezet Onderwijs Alblasserwaard West, gevestigd te Papendrecht.Het totale aantal studenten groeide van 1734 (in 1993) tot 1964 (in 2004). In 1993 werden de gebouwen van Alblasserdam verkocht en in 1997 het gebouw van de middelbare school. Sinds 1997 is al het beroepsonderwijs voor jongeren gevestigd aan de Burgemeester Keijzerweg. In 2004 is het pand tweemaal fors uitgebreid. Medio 2005 zijn op de HAVO/VWO-locatie (Vijzellaan) acht nieuwe klaslokalen in gebruik genomen.

Voor CSG de lage waarde - CSG de lage waarde (47) Voor CSG de lage waarde - CSG de lage waarde (48)

2023

Huidige situatie

We bieden momenteel lessen aan ongeveer 2.000 studentendividido em dois locais: local havo/vwo (Vijzellaan) e local vmbo/mavo (Burgemeester Keijzerweg).

heeft u vragen?

Bel CSG De Lage Waard E-mail CSG De Lage Waard
(Video) Massaspectrometrie

Videos

1. Uitleg Rente 1
(docenteco)
2. Uitleg Plateautheorie
(docenteco)
3. NexTecH Scholarships - Innovation Award ZHZ 2019
(Port of BUSINESS)
4. DodgeBall: Christelijk Lyceum Veenendaal V2 (28-01-15, Veenendaal)
(DodgeBall NL)
5. DodgeBall Aloysius College Den Haag
(DodgeBall NL)
6. 2019-I File voorkomen (vraag 13 t/m 18) havo wiskunde A
(Wiskunde met Wijnja)

References

Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Lidia Grady

Last Updated: 10/11/2023

Views: 5635

Rating: 4.4 / 5 (45 voted)

Reviews: 92% of readers found this page helpful

Author information

Name: Lidia Grady

Birthday: 1992-01-22

Address: Suite 493 356 Dale Fall, New Wanda, RI 52485

Phone: +29914464387516

Job: Customer Engineer

Hobby: Cryptography, Writing, Dowsing, Stand-up comedy, Calligraphy, Web surfing, Ghost hunting

Introduction: My name is Lidia Grady, I am a thankful, fine, glamorous, lucky, lively, pleasant, shiny person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.